top of page

CORK

                                        

Mantar zemin kaplamanın

ayrıcalıklı tarzı

 

Modern iç tasarımda, tarz sahibi ve kişiliğinizi yansıtabilecek alanların oluşturulması, güzel ve etkileyici zeminlerle başlar. Uzmanlardan ve trend belirleyici profesyonellerden oluşan ekibimiz, doğal Mantarın farklı şekillerini kullanarak ve göz alıcı kombinasyonlarını tasarlayarak, dekorasyona, doğayla ve duygularımızla uyum içerisinde, yeni bir yaklaşım getiren eşsiz bir koleksiyon yarattı. Bu eşsiz doğal tasarımların tarzı, büyüleyiciliği ve çok yönlülüğü, özgünlüğünüzü ve karakterinizi vurgulayabileceğiniz atmosferler oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.

Wicanders® mantar zemin kaplamaları, güzellik, konfor ve en yüksek dayanıklılık standartları arasında mükemmel bir uyum sağlamak üzere, uzun yıllar süren araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir.

 

Cork zemin kaplamaları, geleneksel ve modern özelliklerin bir araya getirildiği, çok katmanlı eşsiz bir yapıya sahiptir. Üst katman, normal kullanım sırasında meydana gelebilecek çizilmelere ve yıpranmalara karşı koruma sağlamaktadır. Farklı mantar görsellerinin oluşturulmasına olanak tanıyan çok ince kaplama levhalarının hemen altında, sağlamlığı, sıcaklığı ve konforu ayaklarınızın altına seren sıkıştırılmış bir çekirdek mantar katmanı bulunmaktadır.

 

Bu çekirdek mantar katmanı, sahip olduğu mükemmel esnekliği sayesinde, sert darbelere maruz kaldığında kendini toparlayabilmekte ve bu şekilde çok sağlam bir yapıya kavuşarak zemin kaplamalarının kullanım ömrünü arttırmaktadır.

 

Cork zemin kaplamalarıyla, artık ses ve termal özelliklerin geliştirilmesi amacıyla ekstra döşeme altlığı desteklerine yatırım yapma ihtiyacı duymayacaksınız. Doğal mantar hücreleri, seslerin mükemmel bir şekilde emilimini sağlamakta olup aynı zamanda eşsiz bir yalıtım özelliğine sahiptirler.

Corktech Teknolojisi

 

Wicanders, yenilikçi Corktech teknolojisi sayesinde, uzun yıllar boyunca eşsiz özelliklere sahip zemin ve duvar kaplamaları geliştirmiştir. En gelişmiş teknolojiler ve mantar meşesi kabuğunun doğal özelliklerini bir araya getiren benzersiz tasarımlı çok katmanlı yapının kullanılmasıyla birlikte, güzellik, konfor ve dayanıklılık arasındaki mükemmel uyumu veren üst düzey bir zemin kaplama standardına ulaşılmıştır.

Wicanders zemin kaplamaları, en üst düzeyde dirençli cilalar tarafından korunan çeşitli dekoratif malzemelerle birlikte temin edilmektedir.

Mantarın üst düzey konfor, gürültü azaltıcı özellik ve sıcaklık sağlayan birinci kalite çekirdek katmanının kullanılması, Wicanders’i, benzersiz bir ürün haline getirmektedir. Entegre bir mantar döşeme altlığı tabakası, termal ve akustik özelliklerini pekiştirmekte ve sessiz bir ortam ve yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

 

      Cork Go

      Cork Essence Resist + 

Orginals Character

      Cork Pure

Flock Tea

DECORBOOK 

Menşei : Portekiz 

Not : Yurt dışı stoklu ürünlerde malzemenin İstanbul geliş süresi

2 haftadır. Yurt dışı stoklu olmayan ürünlerde malzemenin üretim süresi 4 haftadır. Yurt dışından malzemenin İstanbul varış süresi 2 haftadır. 

© 2015 Tüm hakları saklıdır. www.akyzemin.com

bottom of page