top of page
wise.JPG

Wise By Amorim

Sürdürülebilir bir zemin ürünü olan Amorim Wise serisini, diğerlerinden ayıran pek çok yenilikçi özelliği var. Her türlü iç mekanda kullanılabilen ve geniş alanlara uygun olan Wise’ın su geçirmez özelliği de mevcut. PVC bulundurmayan Wise aynı zamanda, geri dönüştürülebilir tamamen doğal bir madde olan mantardan üretilmesi sebebiyle Pozitif İklim (Climate Positive) ürünüdür. Her türlü iklim koşullarına dayanıklıdır. PVC bulundurmama sebebiyle çevreye olumlu bir katkı sağlar. Wise’ın doğal mantar yapısı nedeniyle yürüme konforu  sağlar ve vücut ısısına çok yakın bir üründür. HRT (Special varnish high resistance) özel doğal cilası ile yoğun trafiğe karşı dayanıklıdır. Yenilikçi mantar sayesinde dirence sahip olması ve sürdürülebilir bir döşeme olması özellikleriyle dikkat çeken bir üründür.

Mantar_Faydaları.JPG

Neden Wise

Wise aynı zamanda, minimum zemin hazırlığı gerektiren ve mantarın hücresel yapısı sayesinde, güçlendirilmiş boyutsal stabiliteye sahip bir zemin döşeme ürünüdür.  

Wise, bakım gerektirmeyen  ve su geçirmez bir ürün olduğundan, konuttan ticari alanlara kadar her alanda uygulana bilinir.          Ürün Ebatları 1225x190x7mm boyutlarında, yüksek trafikli ticari alanlarda ( 33.Sınıf) dır 62 farklı referans ürün ile  Cork ve Wood görsellerinden oluşan bir koleksiyona sahiptir. .

Identity Chestnut_int.jpg

Cork

Traces Jasmim.JPG
Traces Marfim.JPG
Traces tea.JPG
Identity nightshade_po.jpg
Fashionable Cement.JPG

Wood

© 2015 Tüm hakları saklıdır. www.akyzemin.com

bottom of page