top of page

DEKWALL

Dekwall Büyüleyici Duvarları,

Mantarın Konforuyla

Bir Araya Geliyor

 

Gittikçe daha da zahmetli ve çaba gerektiren bir hale gelen günlük hayatımızda, konfor içerisinde rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanına sahip olmak, her zaman büyük bir şans olmuştur.

 

Dekwall, dört duvar içerisinde, eviniz için aradığınız samimi ve sıcak bir ortam sağlayan mantar bazlı duvar çözümleriyle, geleneksel kaplamalara etkileyici bir alternatif sunar. Bin bir farklı desen, doku ve biçimle, yaşamınıza özel bir dokunuş getirir ve kişiliğinizi yansıtan tarzları elde etmenizi sağlar. Her bir metrekareyi tarzınızla doldurun; evinizin size daha neler sunabileceğine şaşıracaksınız.

 

Yenilikçi bir doku ve biçim içeren tasarımı, mantarın konforuyla bir araya getiren Wicanders® Dekwall, diğer tüm duvar kaplamaları arasında çok özel bir yere sahiptir. Bütün Dekwall ürünleri doğal ve ekolojik olup birinci sınıf ses yalıtımı ve çok kolay temizlik olanağı sağlamaktadır.

 

Evinizi kendi tarzınıza uygun bir şekilde döşemek istiyorsanız, sahip olduğu sayısız avantajlarıyla büyük bir fark yaratacaktır.

Corktech Teknolojisi

 

Wicanders, yenilikçi Corktech teknolojisi sayesinde, uzun yıllar boyunca eşsiz özelliklere sahip zemin ve duvar kaplamaları geliştirmiştir. En gelişmiş teknolojiler ve mantar meşesi kabuğunun doğal özelliklerini bir araya getiren benzersiz tasarımlı çok katmanlı yapının kullanılmasıyla birlikte, güzellik, konfor ve dayanıklılık arasındaki mükemmel uyumu veren üst düzey bir zemin kaplama standardına ulaşılmıştır.

 

Wicanders zemin kaplamaları, en üst düzeyde dirençli cilalar tarafından korunan çeşitli dekoratif malzemelerle birlikte temin edilmektedir.

 

Mantarın üst düzey konfor, gürültü azaltıcı özellik ve sıcaklık sağlayan birinci kalite çekirdek katmanının kullanılması, Wicanders’i, benzersiz bir ürün haline getirmektedir. Entegre bir mantar döşeme altlığı tabakası, termal ve akustik özelliklerini pekiştirmekte ve sessiz bir ortam ve yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Flowers White Waxed.JPG
Fiord White Waxed.JPG
Hawai Natural Waxed.JPG
Fiord Exclusive Waxed.JPG
Fiord Natural Waxed.jpg
Hawai Black Pearl Sample 02.JPG
Hawai Black Oyster Sample.JPG
Melville Waxed.JPG
Malta Moonlight Sample 17.JPG
Hawai White.JPG
Bamboo Toscana.JPG
Stone Art Oyster.JPG
Malta Chestnut.jpg
Bali.JPG
Bamboo Artica.JPG

Bamboo Artica

Stone_Art_Pearl 2.jpg
Malta Champagne Sample 16.JPG
Cayman Waxed.JPG
Bamboo Terra.JPG
Stone Art Platinum.JPG

                 BUREL CORK WALL 2024 

81000356 - Burel Forest.JPG
81000355 - Burel Ocean’s Deep.JPG
81000357 - Burel Scarlet Red.JPG
81000358 - Burel Sunsets.JPG
81000359 - Burel Sideral Grey.JPG

VIRGINCORKBARK

Dünya'nın En Kaliteli Ağaç Türü 

Mükemmel Isı ve Ses yalıtımı sağlar.

Her bir metrekareyi tarzınızla doldurun; evinizin ve ofisinizin size daha neler sunabileceğine şaşıracaksınız. Horta ve Mato exotic duvar mantarları, ses ve ısı yalıtımında kullanılmasının yanı sıra dekoratif olarak da sizlere iki ayrı seçenek sunarak, yaşadığınız mekanlara doğanın sıcaklığını taşır.

 

 

Mato deckwall exotic duvar mantarları, mantar  meşesi ağacı kabuklarından oluşur.Mato duvar mantarı serisi direk  duvara yapıştırılarak uygulanır. Ebatları:600x300x18mm veya 300x300x18mm  kalınlığındadır.

 

Horta deckwall  exotic duvar mantarları , mantar  meşesi ağacı kabuklarından oluşur. Horta duvar mantarı serisi direk duvara yapıştırılarak uygulanır. Ebatları: 600x300x15mm  kalınlığındadır.

Mato deckwall serisi   iki katmandan oluşur. En üst katmanda doğal mantar meşesi ağacının kabuğu yer alır. İkinci  katmanda doğal  mantar  katmanı  yer alır. Genel özellikleri  Sadece  duvarda uygulaması yapılan, üzerine herhangi bir PVC veya cila kaplanmaksızın , hem dekorasyon  hem de izolasyon malzemesidir. Direk duvara tabakalar halinde yapıştırılarak uygulanır. Ses ve ısı yalıtımının sağlanmasında kullanılmasının yanı sıra dekoratif  görüntüler oluşturmak içinde kullanılabilinir. Özellikle genel mahaller için duvar kağıdı veya boya ile kombinasyonlu kullanıldığında, çok değişik duvar modelleri yaratmaya çok uygundur.Yine bütün Wicanders ürünlerinde olduğu gibi muadili olmayan bir malzemedir.

Horta  deckwall serisi  iki  katmandan oluşur. En üst katmanda doğal mantar meşesi ağacının kabuğu yer alır. İkinci  katmanda doğal  mantar  katmanı  yer alır.  Genel özellikleri  Sadece  duvarda uygulaması yapılan, üzerine herhangi bir PVC veya cila kaplanmaksızın , hem dekorasyon  hem de izolasyon malzemesidir. Direk duvara tabakalar halinde yapıştırılarak uygulanır. Ses ve ısı yalıtımının sağlanmasında kullanılmasının yanı sıra dekoratif  görüntüler oluşturmak içinde kullanılabilinir. Özellikle genel mahaller için duvar kağıdı veya boya ile kombinasyonlu kullanıldığında, çok değişik duvar modelleri yaratmaya çok uygundur.Yine bütün Wicanders ürünlerinde olduğu gibi muadili olmayan bir malzemedir.

Mantar (cork) son atmış milyon yıldır Batı Akdeniz çanağında (Portekiz, İspanya, Fransa, İtalya, Fas, Cezayir ve Tunus) yetişen ve çok tanınmış ismiyle Mantar Meşesi adıyla bilinen (Latince bilimsel ifadesi Quercus Suber) ağacın kabuğuna verilen isimdir.

EXOTIC DUVAR MANTARLARI

bottom of page