top of page

DEKWALL

Dekwall Büyüleyici Duvarları,

Mantarın Konforuyla

Bir Araya Geliyor

 

Gittikçe daha da zahmetli ve çaba gerektiren bir hale gelen günlük hayatımızda, konfor içerisinde rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanına sahip olmak, her zaman büyük bir şans olmuştur.

 

Dekwall, dört duvar içerisinde, eviniz için aradığınız samimi ve sıcak bir ortam sağlayan mantar bazlı duvar çözümleriyle, geleneksel kaplamalara etkileyici bir alternatif sunar. Bin bir farklı desen, doku ve biçimle, yaşamınıza özel bir dokunuş getirir ve kişiliğinizi yansıtan tarzları elde etmenizi sağlar. Her bir metrekareyi tarzınızla doldurun; evinizin size daha neler sunabileceğine şaşıracaksınız.

 

Yenilikçi bir doku ve biçim içeren tasarımı, mantarın konforuyla bir araya getiren Wicanders® Dekwall, diğer tüm duvar kaplamaları arasında çok özel bir yere sahiptir. Bütün Dekwall ürünleri doğal ve ekolojik olup birinci sınıf ses yalıtımı ve çok kolay temizlik olanağı sağlamaktadır.

 

Evinizi kendi tarzınıza uygun bir şekilde döşemek istiyorsanız, sahip olduğu sayısız avantajlarıyla büyük bir fark yaratacaktır.

Corktech Teknolojisi

 

Wicanders, yenilikçi Corktech teknolojisi sayesinde, uzun yıllar boyunca eşsiz özelliklere sahip zemin ve duvar kaplamaları geliştirmiştir. En gelişmiş teknolojiler ve mantar meşesi kabuğunun doğal özelliklerini bir araya getiren benzersiz tasarımlı çok katmanlı yapının kullanılmasıyla birlikte, güzellik, konfor ve dayanıklılık arasındaki mükemmel uyumu veren üst düzey bir zemin kaplama standardına ulaşılmıştır.

 

Wicanders zemin kaplamaları, en üst düzeyde dirençli cilalar tarafından korunan çeşitli dekoratif malzemelerle birlikte temin edilmektedir.

 

Mantarın üst düzey konfor, gürültü azaltıcı özellik ve sıcaklık sağlayan birinci kalite çekirdek katmanının kullanılması, Wicanders’i, benzersiz bir ürün haline getirmektedir. Entegre bir mantar döşeme altlığı tabakası, termal ve akustik özelliklerini pekiştirmekte ve sessiz bir ortam ve yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Flowers White Waxed.JPG
Fiord White Waxed.JPG
Hawai Natural Waxed.JPG
Fiord Exclusive Waxed.JPG
Fiord Natural Waxed.jpg
Hawai Black Pearl Sample 02.JPG
Hawai Black Oyster Sample.JPG
Platinum.JPG
Malta Moonlight Sample 17.JPG
Melville Waxed.JPG
Hawai Exclusive Detail.JPG
Hawai White.JPG
Malta Chestnut.jpg
Malta Champagne Sample 16.JPG
Bali.JPG
Cayman Waxed.JPG
Bamboo Artica.JPG
Bamboo Terra.JPG

Bamboo Artica

Bamboo Toscana.JPG
Stone Art Oyster.JPG
Stone_Art_Pearl 2.jpg
Stone Art Platinum.JPG

BRICK

50'li ve 60'lı yılların New York esinlenerek içinde stiller ve dokular birleştirir 100% doğal mantara tuğla görünüm verir. 

İç Tasarım Trend amaçlar.  

Brick.JPG
Sand Brick.JPG
Concrete Brick.JPG
White Brick.JPG
Steel Brick.JPG
Apricot Brick.JPG
Rustic Grey Brick.JPG

VIRGINCORKBARK

Dünya'nın En Kaliteli Ağaç Türü 

Mükemmel Isı ve Ses yalıtımı sağlar.

Her bir metrekareyi tarzınızla doldurun; evinizin ve ofisinizin size daha neler sunabileceğine şaşıracaksınız. Horta ve Mato exotic duvar mantarları, ses ve ısı yalıtımında kullanılmasının yanı sıra dekoratif olarak da sizlere iki ayrı seçenek sunarak, yaşadığınız mekanlara doğanın sıcaklığını taşır.